Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2528
Stary 22.07.2017, 10:20
Prawdopodobnie jakiś były zawodnik Wisły stoi za tym przejęciem. Wysnuwam ten wniosek z twittera i teraz pozostaje nam się zastanawiać któż to taki. Jedyna osobo, która przychodzi mi do głowy to Błaszczykowski, który mocno teraz inwestuje. Jeśli byłby to Kuba i przekonał Niemców do zainwestowania, to jestem spokojny o przyszłość Naszego Klubu.
Odpowiedz cytując