Z tego co się orientuje, to w Niemczech nie mieliby szans, na przejęciu żadnego klubu, więc Niemcy wolą sobie przejąć klub z ogromnego miasta w Polsce. Z jednej strony szkoda, bo klub idzie w obce ręce, ale z drugiej jestem pewny, że organizacyjnie Niemcy to poukładają i będzie dobrze.
W bajki o Cupiale nie wierzę

Bo to niemożliwe.