Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2526
Stary 22.07.2017, 10:17
Z tego co się orientuje, to w Niemczech nie mieliby szans, na przejęciu żadnego klubu, więc Niemcy wolą sobie przejąć klub z ogromnego miasta w Polsce. Z jednej strony szkoda, bo klub idzie w obce ręce, ale z drugiej jestem pewny, że organizacyjnie Niemcy to poukładają i będzie dobrze.

W bajki o Cupiale nie wierzę Bo to niemożliwe.
Odpowiedz cytując