Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2524
Stary 22.07.2017, 10:13
rav napisał(a):Wyświetl post


Zdecydowanie tak nie będzie. Przecież oni mogli wejść w klub "na zasadzie partnerstwa" nie wydając 40 mln na jego zakup. Wystarczyło poczekać do 23 lipca i dogadać się z TS później, a 40 mln wpakować w inwestycję w klub a nie płacić BC.
Różnica jednak jest kolosalna kupując klub od TF będą jedynym właścicielem. Dogadując się z TSem zostałoby im właśnie tylko to partnerstwo nie mogliby układać klubu po swojemu.


Niewątpliwie działalność TSu w szczególności dyrektora Junco należy ocenić pozytywnie. Jeśli już te wszystkie zmiany są nieuniknione to mam nadzieję że wszystkie strony usiądą do rozmów aby to przejście odbyło się płynnie. Oby te zmiany nie odbiły się na drużynie. Strzelam, że połowa teamu jest teraz myślami przy zmianach właścicielskich, a nie przy bieganiu za piłką.

Całą sytuacja jest niewątpliwie niepokojąca a link powyżej brzmi co najmniej niebezpiecznie.
Ostatnio edytowane przez wester : 22.07.2017 o godz. 10:18.
Odpowiedz cytując