Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2520
Stary 22.07.2017, 09:56
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Boże, jak wchodził mereś to też wszyscy że Cupiał sobie słupa znalazł, teraz znowu że Cupiał... No już to widzę jak BC poklepał Niemca po ramieniu i mu powiedział żeby w swoim imieniu kupił dla niego klub, płacąc mu jeszcze za to 40 melonów jakby to jakieś drobne były i jakby przy takich sumach się sprawy załatwiało na gębe, po kryjomu.
Ale kto tu mówi, że w imieniu Cupiała? Wpisano przy umowie z TS, że klub jest do przejęcia za 40 baniek z czego większość idzie do TF (TS pewnie uznał to za kwotę zaporową). W przeciwnym wypadku TF uzyskuje od TS jedynie na frytki, w dodatku rozłożone na wiele lat. Cupiał szuka więc na własną rękę kogoś, kto będzie skłonny Wisłę przejąć. Nie musi dać 40 milionów, wystarcza 10 czy 15. Cupiał na tym i tak jest kilka baniek do przodu.
Spekulacje? Tak. Nieprawdopodobne? Nie powiedziałbym.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując