Rob_Zombie napisał(a):

|
Boże, jak wchodził mereś to też wszyscy że Cupiał sobie słupa znalazł, teraz znowu że Cupiał... No już to widzę jak BC poklepał Niemca po ramieniu i mu powiedział żeby w swoim imieniu kupił dla niego klub, płacąc mu jeszcze za to 40 melonów jakby to jakieś drobne były i jakby przy takich sumach się sprawy załatwiało na gębe, po kryjomu.
|
A skąd Ty wiesz kiedy te 40 mln zł zapłacą

? Może za 4 lata

?
Sam fakt, że firma najpierw składa ofertę, a później robi audyt mnie osobiście zatrważa. Dla CIebie jest OK, wiem podobnie myślałeś o Meresińskim....