filemon napisał(a):

Cieszę się niezmiernie. Śmiechu nie rozumiem ani trochę, bo to chyba "dość" ważne co mają w ichnim KRSie, a nie widziałem żeby ktoś to wcześniej ukazywał. Ale cóż, jednych interesują słowne zapowiedzi, innych fakty
|
Dziwne zeby firma z tak duzym stazem miala cos nie tak z KRS, to nie Meresinski z firma-widmo tylko powazne przedsiebiorstwo istniejace na rynku wiele wiele lat.