nesta napisał(a):

Bo kasa z zewnątrz być musi. Nikt nie ma chyba wątpliwości co do tego, że TS sam tego nie ogarnie.
Ludzie po prostu maja obawę po Meresinskim i dmuchają na zimne. Normalka i trzeba zaczekać na jakies konkrety żeby ocenić.
|
Kasa z zewnątrz być musi, ale niekoniecznie musi to być nowy właściciel. Tyle.
TS naprawdę dobrze sobie radzi jak na realia finansowe, w których musi się poruszać. Lepiej niż niejeden bogatszy klub z Polski (choćby Lechia - też przejęta przez Niemców).
A sorry, zapewnienia jakiegoś janexa z Twittera, że to poważni ludzie, wiszą mi i powiewają po tym, gdy o Meresińskim mówił DOKŁADNIE. TO. SAMO.
Zresztą Ty też powinieneś być ostrożny po całej sytuacji z zeszłego roku, szczególnie, że byłeś jednym z najdłużej wierzących w projekt firmy Gmina.