Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2510
Stary 22.07.2017, 09:35
nesta napisał(a):Wyświetl post
Bo kasa z zewnątrz być musi. Nikt nie ma chyba wątpliwości co do tego, że TS sam tego nie ogarnie.
Ludzie po prostu maja obawę po Meresinskim i dmuchają na zimne. Normalka i trzeba zaczekać na jakies konkrety żeby ocenić.
Kasa z zewnątrz być musi, ale niekoniecznie musi to być nowy właściciel. Tyle.

TS naprawdę dobrze sobie radzi jak na realia finansowe, w których musi się poruszać. Lepiej niż niejeden bogatszy klub z Polski (choćby Lechia - też przejęta przez Niemców).

A sorry, zapewnienia jakiegoś janexa z Twittera, że to poważni ludzie, wiszą mi i powiewają po tym, gdy o Meresińskim mówił DOKŁADNIE. TO. SAMO.

Zresztą Ty też powinieneś być ostrożny po całej sytuacji z zeszłego roku, szczególnie, że byłeś jednym z najdłużej wierzących w projekt firmy Gmina.
Odpowiedz cytując