Karherop napisał(a):

Wojtkowski chocby na rozgrzewce wyglądał jak diament, ale w meczu jednak notowal za duzo strat i ewidentnie nie wiedzial jak sie ustawic na boisku.
Jak sie ogarnie taktycznie to beda kiedys z niego ludzie. Dobrze mu wróżę.
|
Odnosząc się do wczorajszego występu tego chłopaka. Widać było, że trochę był zdenerwowany. Szczególnie miał tam takie jedno podanie na prawe skrzydło, gdzie mogła z tergo wyjść fajna akcja, ale zrobił to niedokładnie.
Natomiast samą techniką, przyśpieszeniem czy zwykłą ruchliwością i.... czupryną

przypomniał mi debiut Błaszczykowskiego na naszym stadionie, w dawnym zimowym sparingu z Ziliną. Oby podobnie potoczyła się jego kariera.