Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24055
Stary 22.07.2017, 09:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wojtkowski chocby na rozgrzewce wyglądał jak diament, ale w meczu jednak notowal za duzo strat i ewidentnie nie wiedzial jak sie ustawic na boisku.

Jak sie ogarnie taktycznie to beda kiedys z niego ludzie. Dobrze mu wróżę.
Odnosząc się do wczorajszego występu tego chłopaka. Widać było, że trochę był zdenerwowany. Szczególnie miał tam takie jedno podanie na prawe skrzydło, gdzie mogła z tergo wyjść fajna akcja, ale zrobił to niedokładnie.

Natomiast samą techniką, przyśpieszeniem czy zwykłą ruchliwością i.... czupryną przypomniał mi debiut Błaszczykowskiego na naszym stadionie, w dawnym zimowym sparingu z Ziliną. Oby podobnie potoczyła się jego kariera.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując