Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2496
Stary 22.07.2017, 09:02
Widzę, że większość odczucia podobne... ja dołączę do grona wyżej piszących.
Nagle pojawił się wybawca na białym koniu, który zmieni wszystko w złoto. Akurat teraz, gdy największe gówno wydało się być opanowane, drużyna zaczęła ciułać punkty, a kwestie kolejnych dochodów za transfery są na wyciągnięcie ręki vide Brlek czy ktoś z reszty Hiszpanów.

Nie przypominam sobie, drużyny w polskiej lidze, z obcym kapitałem (może poza starym Dewoo), która cokolwiek znaczącego osiągnęła w lidze czy pucharach...

btw - tak się ostatnio zastanawiałem, gdzie jeszcze Smudę będzie okazja zobaczyć
Ostatnio edytowane przez Vinci : 22.07.2017 o godz. 09:04.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując