|
Trudno być optymistą mając w pamięci sprawę z Meresińskim. Co innego gdyby przejęła nas międzynarodowa firma z ustaloną renomą i budżetem. Tutaj natomiast mamy firmę, której przynajmniej na papierze bliżej do tych cyrkowców z Kielc niż wybawiciela na białym koniu. Patrząc na firmę nic nie wskazuje na to, aby dysponowali jakimiś wielkimi środkami finansowymi, firma jakich wiele w Polsce.
Ktoś tu pisał, że dla Maspexu to za wysokie progi. Sorry, ale Maspex przy nich wygląda jak rekiny biznesu.
Za wcześnie by to oceniać, ale podchodzę do tego z olbrzymią rezerwą.
Ostatnio edytowane przez Martinus : 22.07.2017 o godz. 08:41.
|