Prezydentowa napisał(a):

|
przyszli i wpitolili się z butami, bez żadnych negocjacji.
|
Negocjacje już były, ustalono kwotę 40 mln + 1 gr. Teraz jest tylko finał transakcji.
Teraz OT i moja teoria: To żaden Niemiec, To wujek Boguś wraca tylnymi drzwiami. Jeśli większość z tych 40 baniek i tak lei do TF to oni tam sobie to wyrównają. TS dostanie na osłodę parę złotych. Pytanie czemu tak się stało ? Cupiał widzi, że inni ludzie za ułamek dawnych pieniędzy poukładali to znacznie lepiej. Sarapata i Junco są lepsi nawet od Franka-zrobię ci to za pół ceny- Smudy, więc nabrał ochoty na powrót.
Czy BC wiedział, że jest możliwe pozyskanie nowego partnera/inwestora/współwłaściciela z grubym portfelem ? Skąd wiedział ? (kto ostatnio szybko wyleciał z klubu).
Czy jest możliwe pogodzić fochy wujka Bogusia i pieniądze dużego podmiotu ? Słabo to widzę ...
W finansowanie przez Stechert nie wierzę, to jest mała i słaba firma. Mała nawet w skali polskiej gospodarki (Nowy Styl ich łyka z 10 razy) więc tym bardziej nie mają żadnych środków na bawienie się w futbol.
Boguś... co dalej ?
/ koniec OT/