Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2477
Stary 22.07.2017, 08:18
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
A skad wiesz, ze sa w szoku i nie wiedzieli o takim zapisie?
Podobno są w szoku, taka chodzi informacja/plotka na tt. O takim zapisie na pewno wiedzieli, bez przesady. Mieli plany, klub powoli wychodził na.prostą, pani prezes mówiła o rozmowach z dużym sponsorem a tu info przed meczem, że klub sprzedany i jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego to mają 60 dni na oddanie klubu. Każdy byłby w szoku, nie ma się co dziwić.
Odpowiedz cytując