mitmichael napisał(a):

|
A skad wiesz, ze sa w szoku i nie wiedzieli o takim zapisie?
|
Podobno są w szoku, taka chodzi informacja/plotka na tt. O takim zapisie na pewno wiedzieli, bez przesady. Mieli plany, klub powoli wychodził na.prostą, pani prezes mówiła o rozmowach z dużym sponsorem a tu info przed meczem, że klub sprzedany i jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego to mają 60 dni na oddanie klubu. Każdy byłby w szoku, nie ma się co dziwić.