Zwitter napisał(a):

|
Nie dziwne, że obecne władze w szoku skoro przed meczem dowiedzieli się, że klub ktoś przejmuje a oni nie mieli nic do gadania bo taki był zapis między TFK a TS.
|
A skad wiesz, ze sa w szoku i nie wiedzieli o takim zapisie? bo jeszcze ustosunkowania sie obecnych wladz do tych informacji nie widzialem