Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2466
Stary 22.07.2017, 07:13
Optymalnie byłoby: ich kasa - nasi ludzie. Ale takie bajki się nie dzieją. Fajnie jakby chociaż Junco został.

I najważniejsza rzecz - tak sprawnie przekazać klub, aby możliwie najbardziej odciąć od tego zawodników.
Odpowiedz cytując