Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2464
Stary 22.07.2017, 07:06
mam nadzieje ze Niemcy w klubie bedą dlatego że :
a) Cupiał zobaczył ze Junco to jest odpowiedni człowiek, aktywował kapitał Niemiecki by w koncu przezyc awans do Ligi Mistrzów

a nie dlatego żę :
b) ktoś dostrzegł fajny kąsek na piłkarskiej mapie świata, i chce sie pobawić w fusball
c) komuś nie pasują pewne "interesy" jakie ostatnimi czasy miały miejsce
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując