|
mam nadzieje ze Niemcy w klubie bedą dlatego że :
a) Cupiał zobaczył ze Junco to jest odpowiedni człowiek, aktywował kapitał Niemiecki by w koncu przezyc awans do Ligi Mistrzów
a nie dlatego żę :
b) ktoś dostrzegł fajny kąsek na piłkarskiej mapie świata, i chce sie pobawić w fusball
c) komuś nie pasują pewne "interesy" jakie ostatnimi czasy miały miejsce
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|