Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2458
Stary 22.07.2017, 06:32
Jeśli prawdą jest to co pisze PS, że kupują klub za 40mln zł to grubo i golasy to nie są.
Serce się rwie do ekscytacji rozum i ostatnie doświadczenia jak napisał Coglin, każą czekać.
Odpowiedz cytując