Przy Meresinskim też się jarał, a jak było wszyscy wiedzą.
A jego nastawienie i części osób we wpisach na TT (znajomi nie chodza bo Misiek rzadzi Wisła, w końcu ktoś zrobi porządek, itd.) nie wróżą dobrze, jeśli okaże się to przejęciem za plecami zarządu.
Narazie wygląda, że ściągnął ich Cupial (

?)
Trzeba czekać na jakiś komunikat zarządu.