Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2457
Stary 22.07.2017, 06:27
Przy Meresinskim też się jarał, a jak było wszyscy wiedzą.

A jego nastawienie i części osób we wpisach na TT (znajomi nie chodza bo Misiek rzadzi Wisła, w końcu ktoś zrobi porządek, itd.) nie wróżą dobrze, jeśli okaże się to przejęciem za plecami zarządu.

Narazie wygląda, że ściągnął ich Cupial (?)

Trzeba czekać na jakiś komunikat zarządu.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 22.07.2017 o godz. 06:31.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując