Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2455
Stary 22.07.2017, 06:22
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Euforia na TT jest dobijająca. Ludzie nic się nie nauczyli.
Jeśli jak pisze wyżej Rience - "ponoć obecna władze są w szoku", to może być wesoło.
Nic a nic sie nie nauczyli jedna wielka niewiadoma co będzie ale im "zaszeleściły" wirtualne pieniądze i podnieta.

Ten cały Janekx pisze ze bedzie dobrze ale skąd to niby wie i to jego bardzo negatywne nastawienie do władz TS wiele mówi .
alejasienieznam
Odpowiedz cytując