Coglin napisał(a):

Euforia na TT jest dobijająca. Ludzie nic się nie nauczyli.
Jeśli jak pisze wyżej Rience - "ponoć obecna władze są w szoku", to może być wesoło.
|
Nic a nic sie nie nauczyli jedna wielka niewiadoma co będzie ale im "zaszeleściły" wirtualne pieniądze i podnieta.
Ten cały Janekx pisze ze bedzie dobrze ale skąd to niby wie i to jego bardzo negatywne nastawienie do władz TS wiele mówi .