|
Po zeszłorocznych przejściach z Meresiem i cyrku w Koronie, jestem sceptyczny.
Najlepiej by było, żeby zarząd wydał jakiś komunikat w tej sprawie.
Euforia na TT jest dobijająca. Ludzie nic się nie nauczyli.
Jeśli jak pisze wyżej Rience - "ponoć obecna władze są w szoku", to może być wesoło.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 22.07.2017 o godz. 06:14.
|