Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2453
Stary 22.07.2017, 04:12
Już zdementował, że nie Stehert i nie Steinbof. Jakieś konsorcjum bardziej.
Wejdźcie na TT jaka tam jest euforia. Niech chociaż % snutych tam planów się zisci to będzie dobrze

Edit. Jeszcze inaczej, bo on tez niejasno pisze - grupa kapitałowa, w której Steichert jest na czele. Przejęcie ma być za rekordowe w PL pieniądze.
https://twitter.com/janekx89/status/888559630279884801
Ostatnio edytowane przez nesta : 22.07.2017 o godz. 04:27.
Odpowiedz cytując