Już zdementował, że nie Stehert i nie Steinbof. Jakieś konsorcjum bardziej.
Wejdźcie na TT jaka tam jest euforia. Niech chociaż % snutych tam planów się zisci to będzie dobrze
Edit. Jeszcze inaczej, bo on tez niejasno pisze - grupa kapitałowa, w której Steichert jest na czele. Przejęcie ma być za rekordowe w PL pieniądze.
https://twitter.com/janekx89/status/888559630279884801