|
Ponoć obecne władze są w szoku. Poza tym Janekx na twitterze "potwierdził" że chodzi o Stechert.... Biorąc pod uwagę ich główną strone internetową która wygląda jakby robił ją jakiś nastoletni amator, w dodatku jakieś newsy o jakimś bankrunctwie to nie wygląda to dobrze... A już wydawało się że wychodzimy na prostą, rozmowy z potencjalnym inwestorem który miał wspomóc Wisłę, a tutaj ni stąd ni zowąd pojawia się jakaś januszowa firma Niemiecka która podejrzewam że roz.......i miłą atmosferę jaka ma miejscu obecnie w klubie... Czekam na tekst od SKWK, jak to wygląda z ich perspektywy...
Wygląda to na wrogie przejęcie, i tyle w temacie... Jeżeli plotki się potwierdzą wszystko robione za plecami obecnego zarządu... Dramat, Meresiński BIS. Niczego się Cupiał nie nauczył.
|