|
Bardzo ważne 3 punkty. Widać, że chłopaki jeszcze nie są w szczytowej formie, jeszcze nie ma tego rytmu, czucia piłki. Nie wiem, czy jest obecnie w Ekstraklasie piłkarz, który z takim luzem przyjmuje piłkę jak Carlitos. Jak poprawi jeszcze kondycję i zgranie z zespołem to będzie naprawdę dużym wzmocnieniem.
Zastanawia mnie ile jeszcze szans dostanie Rafał na prawej pomocy, dziś go praktycznie nie było, meczu z Pogonią nie mogłem oglądać, ale z tego, co słyszałem, tam też praktycznie nie istniał. Moim zdaniem powinien obecnie pełnić taką samą rolę jak Paweł, dżoker z ławki na zmęczonego rywala, a jego miejsce na boisku powinien zająć ktoś młodszy.
|