Jeżeli potwierdzą się newsy o nowym właścicielu a to już chyba pewne, to za kilka dni może się okazać, że obudzimy się w zupełnie innej rzeczywistości. Czy lepszej tego chyba na dzień dzisiejszy nikt nie wie. Jedno jest pewne, jeżeli nowy właściciel będzie chciał od razu włączyć się w walkę o mistrzostwo Polski to może się okazać że drużyna, którą teraz znamy przestanie istnieć w takim kształcie jak dotychczas. Najlepszym wyjściem dla klubu byłoby pozostawienie na swoich stołkach wszystkie osoby które stworzyły dotychczasowy zespól. Czy tak się stanie czas pokaże albo jak to mawiał klasyk we see what time will tell
