Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2446
Stary 22.07.2017, 00:46
Jeśli to będzie przejęcie w stylu Korony to... już wolę biedowanie niż fatamorganę LM.
Oby nowy właściciel nie ruszał tego, co udało się zbudować przez ostatni rok i zostawił Junco na stanowisku.
Odpowiedz cytując