Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2443
Stary 22.07.2017, 00:37
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
To, co napisał PS brzmi trochę strasznie. To nie brzmi jak negocjacje tylko jak sytuacja z Neymarem, a nawet gorzej. Umowa TS-u ma klauzulę taką i taką, z dnia na dzień może pojawić się petent i wziąć Wisłę. Pomijając kwestie pozasportowe, Junco robi teraz z Wisły najlepiej poukładany sportowo klub w kraju - nie chcę wracać do zarządzania a'la Cupiał czy inny Burdenski. Najbardziej boję się, że wywrócą wszystko do góry nogami a potem zostawią. Póki nie będzie jasnego sygnału, ze to poważni ludzie, którzy wiedzą, co robią i mają pojęcie o prowadzeniu klubu, będę trzymał kciuki, żeby sprawa jednak upadła, bo jeszcze bardziej niż finansowej kroplówki, Wisła potrzebuje stabilizacji.
Mam podobny ogląd na sprawę. Zobaczymy za kilka godzin co w trawie piszczy, kto z Polaków ma tym zarządzać, bo porównując ten niespełna rok zarządzania przez TS, to chociaż nie jest różowo z finansami, to jednak powoli wszystko w klubie jest odbudowywane....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując