Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2439
Stary 22.07.2017, 00:24
Ktokolwiek to będzie to na początku będzie bardzo trudno powiedzieć co nas czeka. Oby tylko nie było kolejnej rewolucji, bo w końcu złapaliśmy jakąś stabilizację.

Jedni mówią, że to Stechert, który niedawno miał spore problemy finansowe http://www.nordbayern.de/wirtschaft/...ller-1.5826865

Inni, że Steinhoff International, który jest holenderską firmą notowaną na giełdzie we Frankfurcie (i RPA).

Niech będzie co będzie, ale ja tylko sobie życzę, żebyśmy nie wylądowali w innym Steinhoffie http://steinhoff.net.pl/
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując