Ktokolwiek to będzie to na początku będzie bardzo trudno powiedzieć co nas czeka. Oby tylko nie było kolejnej rewolucji, bo w końcu złapaliśmy jakąś stabilizację.
Jedni mówią, że to Stechert, który niedawno miał spore problemy finansowe
http://www.nordbayern.de/wirtschaft/...ller-1.5826865
Inni, że Steinhoff International, który jest holenderską firmą notowaną na giełdzie we Frankfurcie (i RPA).
Niech będzie co będzie, ale ja tylko sobie życzę, żebyśmy nie wylądowali w innym Steinhoffie
http://steinhoff.net.pl/