Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
patti
Member
Od: 07.2006
Offline
#
2433
21.07.2017, 23:57
http://www.stechert.de/en/home/
Przynajmniej bedziemy miec dobre siedzenia na stadionie.
patti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do patti
Znajdź inne posty napisane przez patti