Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 21.07.2017, 22:30
Przy odrobinie szczęścia mogło być wyżej (2 słupki). Do tego Carlitos fajnie się uwalnia, ma to przyspieszenie, potrafi fajnie się uwolnić. Petar mało widoczny w 1 połowie, w 2 już OK no i bramka ładna. Kontra świetna, Maciek się pokazał z dobrej strony z tą wrzutką. Mecz walki ogólnie. Termalica się głęboko broniła, w środku ciasno. Paradoksalnie łatwiej może być w Zabrzu bo Górnik zagra bardziej otwartą piłke
Odpowiedz cytując