Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline
#
12195
21.07.2017, 21:41
Jak dla mnie to już zaczyna być nużące. Nieco za dużo naszego byłego rzecznika
w mediach
. I mam wrażenie, że w każdym wywiadzie jakiś żal lub szpilka wbita tym, co z niego zrezygnowali. Może już dość, panie J.?
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 12.05.2018 o godz. 18:20.
maxx304
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxx304