Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12195
Stary 21.07.2017, 21:41
Jak dla mnie to już zaczyna być nużące. Nieco za dużo naszego byłego rzecznika w mediach. I mam wrażenie, że w każdym wywiadzie jakiś żal lub szpilka wbita tym, co z niego zrezygnowali. Może już dość, panie J.?
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 12.05.2018 o godz. 18:20.
Odpowiedz cytując