rafaello56 napisał(a):

Dlaczego? ICH wywiad tylko u nich, ja tak to odbieram, bo b. rzecznik mógł udzielić wielu. Na dzień dzisiejszy
wiemy o dwóch.
|
"Tylko u nas" - oznacza, że nie ma w sieci obecnie innego wywiadu. Mój był wrzucony 30 minut wcześniej.
Dla mnie to bzdura, niech robią co chcą, lotto mi to.
