Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2413
Stary 21.07.2017, 11:27
Już odpuście to wróżenie z fusów. Znając życie to nie będzie w ogóle żadnego inwestora albo okaże się ulamkiem tego co się przewiduje. Jak dla mnie to świetny wybieg marketingowy Marzeny, ludzie bardziej podjarani wizja powrotu na szczyt będą chętniej przychodzić na mecze, o Wiśle będzie się pozytywniej mówiło, ale przecież zawsze może powiedzieć na koniec, że inwestor się wycofał i nikt nie będzie miał o nic pretensji a cała sprawa ucichnie. Także trochę lodu na gorące głowy.
Odpowiedz cytując