Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36505
Stary 21.07.2017, 09:52
Czemu miałem myśleć o jakimś wstydzie skoro PO mi kompletnie zwiewała. PiS mi mniej zwiewa i mam nadzieję, że takim klakierom pisowskim po ich rządach nie będzie do śmiechu