Uran235 napisał(a):

|
W zeszłym mieliśmy 4, tym czwartym był Załuska. Z tych trzech w tym sezonie, dwóch wydaje się mieć pewny plac na boisku.
|
Maczynski tez byl po 30, Stillic i Spicic do niej dobijali.
Tez uwazam ze skutecznosc na poziomie 50% za dobra, poki co do niej Junco brakuje, ale tak iak mówiłem. Jestem pelen optymizmu i wierzę w jego rozsadne działania.
Nikt z nowych nie wygląda na no name, ale zobaczymy czy za tym podaży też głowa. Jesli ktos sie zasiedzi na lawce cala runde to moze przyjsc frustracja. Najwieksze obawy mam o Veleza, ale to z racji tego ze łapie kartki na potęgę i kilka razy pewnie oslabi drużynę.