Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79422
Stary 21.07.2017, 02:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kilka spostrzeżeń: w drużynie mamy obecnie tylko 3 zawodnikow po 30 roku życia.
W zeszłym mieliśmy 4, tym czwartym był Załuska. Z tych trzech w tym sezonie, dwóch wydaje się mieć pewny plac na boisku. Dalej zgoda - zmiana pozytywna.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Po wiosennych transferach Junco nie ma juz prawie sladu. Zostal tylko Pol, Ivan i Bartkowski, ktory za wysokich notowań nie ma.
Oby obecne okno bylo bardziej trafione.
Żaden klub nie ma stuprocentowej skuteczności w transferach, nawet 50% to niezły wynik - czasem dobry zawodnik po prostu nie umie odnaleźć się w nowym miejscu - kraju, mieście, szatni. Junco miał mało czasu przed poprzednim oknem, teraz powinno być lepiej, choć wciąż pamiętajmy, że przeważnie nie trafia do nas zawodnik "pierwszego wyboru".

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kadra wydaje się szeroka, ale tak naprawdę wystarczą 2-3 kontuzje graczy ofensywnych i juz na lawke pójdą juniorzy. Zanim opuscil nas Stillic i Videmont mówiłem że druzynie nie potrzeba juz transferów. Teraz jednak ktoś by się jeszcze przydał.
Carlitos, Ondrasek, Brożek, Małecki, Boguski, Brlek, Bartosz, Wojtkowski, Halilović, Kostal - na dziś 10 na 5 do 6 pozycji na boisku. Póki co to nie wszyscy zmieszczą się na ławce, a podobno ma dojść jeszcze 2 zawodników w tym jeden napastnik. Na pewno mamy kłopot z prawą stroną, ale nie wszystko naraz, obrotowe drzwi w szatni też nie sprzyjają dobrym wynikom.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując