Karherop napisał(a):

|
Kilka spostrzeżeń: w drużynie mamy obecnie tylko 3 zawodnikow po 30 roku życia.
|
W zeszłym mieliśmy 4, tym czwartym był Załuska. Z tych trzech w tym sezonie, dwóch wydaje się mieć pewny plac na boisku. Dalej zgoda - zmiana pozytywna.
Karherop napisał(a):

Po wiosennych transferach Junco nie ma juz prawie sladu. Zostal tylko Pol, Ivan i Bartkowski, ktory za wysokich notowań nie ma.
Oby obecne okno bylo bardziej trafione.
|
Żaden klub nie ma stuprocentowej skuteczności w transferach, nawet 50% to niezły wynik - czasem dobry zawodnik po prostu nie umie odnaleźć się w nowym miejscu - kraju, mieście, szatni. Junco miał mało czasu przed poprzednim oknem, teraz powinno być lepiej, choć wciąż pamiętajmy, że przeważnie nie trafia do nas zawodnik "pierwszego wyboru".
Karherop napisał(a):

|
Kadra wydaje się szeroka, ale tak naprawdę wystarczą 2-3 kontuzje graczy ofensywnych i juz na lawke pójdą juniorzy. Zanim opuscil nas Stillic i Videmont mówiłem że druzynie nie potrzeba juz transferów. Teraz jednak ktoś by się jeszcze przydał.
|
Carlitos, Ondrasek, Brożek, Małecki, Boguski, Brlek, Bartosz, Wojtkowski, Halilović, Kostal - na dziś 10 na 5 do 6 pozycji na boisku. Póki co to nie wszyscy zmieszczą się na ławce, a podobno ma dojść jeszcze 2 zawodników w tym jeden napastnik. Na pewno mamy kłopot z prawą stroną, ale nie wszystko naraz, obrotowe drzwi w szatni też nie sprzyjają dobrym wynikom.