Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79420
Stary 20.07.2017, 22:05
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
A co pokazał Semir Gwiazda Stilić w poprzednim sezonie, żeby stawiać na niego kosztem Videmonta? Gdzie logika? Gdzie konsekwencja?
No to obu Panow juz u nas nie zobaczysz. A i logicznych ruchow w naszej druzynie nie brakuje.

Kilka spostrzeżeń: w drużynie mamy obecnie tylko 3 zawodnikow po 30 roku życia. W tym oknie niesamowicie odmlodzilismy kadrę. Co za tym idzie w koncu mamy graczy na ktorych możemy potencjalnie zarobić.

Po wiosennych transferach Junco nie ma juz prawie sladu. Zostal tylko Pol, Ivan i Bartkowski, ktory za wysokich notowań nie ma.
Oby obecne okno bylo bardziej trafione.

Kadra wydaje się szeroka, ale tak naprawdę wystarczą 2-3 kontuzje graczy ofensywnych i juz na lawke pójdą juniorzy. Zanim opuscil nas Stillic i Videmont mówiłem że druzynie nie potrzeba juz transferów. Teraz jednak ktoś by się jeszcze przydał.
Odpowiedz cytując