KOMINEK napisał(a):

Legia Daewoo Warszawa zapomnieliście 
Myślę że z takim zarządem nikt realnie nie myśli o zmianie nazwy chyba że alternatywą jest zniknięcie klubu bo nawet spadek do IV ligi tego by nie tłumaczył
|
Jak już przy stolicy jesteśmy to dodałbym jeszcze HOOP Polonia Warszawa
i jeszcze ŁKS Ptak Łódź
