azor napisał(a):

@serek
patrzcie patrzcie co robiło PO - ulubiony argument.
Czyli własne sk.urwysynstwo można usprawiedliwiać czyimś..
|
Cóż kolego - ja nie o tym. Nie usprawiedliwiam "sk.urwysyństwa" (choć akurat nie widzę tego s....ysyństwa, ale to temat na inną rozmowę). Pytam tylko, czym różnią się przytaczane przykłady "Piotrowiczów", od ludzi, których nazwałem ogólnie i jako jednostkę?
Skoro niczym, to dlaczego nie widziałem wpisów potępienia osób od wskazywania palcem na Piotrowicza, gdy sądownictwo sięgało dna?