wiertar napisał(a):

|
to weźmy ściągnij my do pary Kalu uchę i Mirka Szymkowiaka, jak nie zmęczą się po kilku krokach to też będzie super
|
Czy ktoś jeszcze na tym forum wyłapuje ironie?
EDIT: Właśnie obejrzałem Wojtkowskiego. Na pytanie o przyszłość nie kręcił i o to chyba w tym chodzi. Bardzo fajny materiał. Kto nie oglądał to trzeba
