@Konrad, dyskusja dotyczy m.in. możliwości zmiany nazwy klubu, więc postanowiłem się do niej włączyć. Poza tym porównaj sposób wyrażania myśli przez Ciebie i mnie, a następnie dogłębnie oceń, kto bardziej kwalifikuje się pod miano pokemona (nawiasem mówiąc to całkiem miłe stworzenia)
