|
Były przez chwilę w latach 90 i nikt z tego nie wyszedł obronną ręką: Dospel Katowice, Tygodnik Miliarder, ŁKS Ptak, ostatnio Hydrobudowa itp...
wyjątki przetrwały w postaci Termaliki i Amiki (wcześniej), ale tam kluby powstały na wsi. Cała reszta została zmieciona z powierzchni ziemi przez opinię publiczną i trybuny.
Może rozważymy zmianę Wawelu na MC Wawel?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|