Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24039
Stary 20.07.2017, 17:26
Tydzień temu Kiko mówił na konferencji, że Stillić jest bliski pierwszego składu. Było to zapewne mydlenie oczu, ale jednocześnie sądzę, że to bardziej zawodnik chciał odejść z klubu, niż klub się go pozbyć.
Jeśli faktycznie pójdzie za dużą kasą do Koreii to mamy jasność. Wie, że nie odbuduje dawnego formy, to niech chociaż sobie zarobi.

Myślę, że w perspektywie czasu to dobra decyzja i dla niego i dla Wisły. W sparingach grał jak oldboy i nie przykrywała tego technika, którą zawsze imponował.
Odpowiedz cytując