|
Nie no, Panowie, zmiana nazwy klubu to by był wstyd i policzek dla każdego, kto jest emocjonalnie związany z klubem w stopniu większym niż konsument z napojem z pary cola/pepsi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|