Wyświetl pojedynczy post
badyll1906
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24037
Stary 20.07.2017, 16:58
Widocznie nie zapracował na taką szansę na treningach, ja po nim płakał nie będę. Oczywiście należy mu się szacunek za wszystkie bramki, asysty i dobrą grę.
Odpowiedz cytując