Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
badyll1906
Member
Od: 08.2010
Offline
#
24037
20.07.2017, 16:58
Widocznie nie zapracował na taką szansę na treningach, ja po nim płakał nie będę. Oczywiście należy mu się szacunek za wszystkie bramki, asysty i dobrą grę.
badyll1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do badyll1906
Znajdź inne posty napisane przez badyll1906