|
Decyzja bardzo dobra i tak mamy dużo zawodników w środku pola, Stilic ostatnio nie wstawał z ławki a jeszcze słychać o chęci sprowadzenia kolejnego zawodnika do środka pola. Statysta, którego nazwisko ładnie wygląda na ławce rezerwowych nam potrzebny nie jest. Jeżeli trener nie widział dla niego miejsca w składzie było to optymalne rozwiązanie dla obu stron.
|