wiertar napisał(a):

|
Idiotyzm bo? Bo na jego miejsce mamy w tym momencie conajwyzej 4 graczy (Brlek ,Halilovic, Carlitos, Kostal, a może dojść jeszcze jeden mocny kandydat)? Bo jest totalnie bez formy? Bo nie zarobimy na nim? Bo zarabia duzeeeeee pieniądze a bardzo mało daje? Bo nie pasuje do tej drużyny? Bo jest leniuszkiem któremu się nie chce? Bo co?
|
Bo nazywa się Stilić i jak się nie zasapie po dwóch krokach to wiąże krawaty lewą nogą.