Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24034
Stary 20.07.2017, 16:51
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Idiotyzm bo? Bo na jego miejsce mamy w tym momencie conajwyzej 4 graczy (Brlek ,Halilovic, Carlitos, Kostal, a może dojść jeszcze jeden mocny kandydat)? Bo jest totalnie bez formy? Bo nie zarobimy na nim? Bo zarabia duzeeeeee pieniądze a bardzo mało daje? Bo nie pasuje do tej drużyny? Bo jest leniuszkiem któremu się nie chce? Bo co?
Bo nazywa się Stilić i jak się nie zasapie po dwóch krokach to wiąże krawaty lewą nogą.
Odpowiedz cytując