|
Konrad. ty jesteś najgorszy. Propozycja, a analiza ewentualności, to chyba co innego. Co my se możemy proponować? "Pokemony" proponowały Stilicia do 1 składu, a dzisiaj zakończył przygodę (na razie) z naszym klubem. Znajomość przepisów to chyba nie grzech, a na pewno nie większy, niż bycie takim baranem jak ty.
|