Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24032
Stary 20.07.2017, 16:27
Idiotyzm z skresleniem stilica. Zaraz odejdzie brlek i zostaniemy z niczym. Stilic nawet szansy nie dostal dobrej od kiko. W....iaja mnie ostatnio te odejścia.
Odpowiedz cytując