Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5605
Stary 20.07.2017, 16:12
Moim zdaniem trochę przesadzacie. Konferencja jak konferencja, nie mam nic do zarzucenia. Płakać po Juszczyku nie będę, zbyt często chlapał językiem niepotrzebnie. Tutaj chyba jedna z pierwszych konferencji Juszczyka:
https://www.youtube.com/watch?v=P6QHhmQ3Hds

nie wiem ja tam większej różnicy nie widzę. Ale może się nie znam
Odpowiedz cytując