|
ja tylko dotego sie odniose !
Konrad
"To jest ....a nie do wiary, ze pani prezes ledwo rozpoczela jakies rozmowy z nie wiadomo kim, a juz pokemony z trgo forum same (!!!) zaproponowaly w zamian zmiane nazwy klubu, zaczelo sie szukanie informacji czy pzpn na to pozwala..."
Pani Prezes mowi ze rozmowy trwaja od LISTOPADA !!!!!
|