Patryko napisał(a):

|
Semir grał naprawdę sporo poniżej swoich możliwości, do których nie wiadomo czy kiedykolwiek jeszcze nawiąże. Gracz z zerową dynamiką, którego ratowała technika, przegląd pola i ostatnie podanie, zatracił w ostatnim czasiei nawet te cechy. Wypada mu życzyć powodzenia w nowym klubie.
|
Niestety ale chyba grał na miarę możliwości które ma obecnie . Żyjemy starym Stilicem a takiego gościa już niestety nie ma